Görüşleriniz

Aldığınız eğitimlerle ilgili görüşlerinizi bu sayfadan yorum yazarak paylaşabilirsiniz. Yaptığınız değerlendirmeler sonraki eğitimler için bize ışık tutacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

5 Comments

  1. 17-20 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşen “Temel SPSS” eğitimi için öncelikle teşekkür ederim. Faydalı bir eğitim gerçekleşti. Burada tek bir hususta sizlerin bundan sonraki eğitimlerde daha başarılı olabilmeniz adına bir öneri sunmak istiyorum.Uzaktan eğitim sisteminin kullanımı hususunda gerek katılımcılara gerekse eğitimi gerçekleştiren hocamıza eğitim öncesinde kısa bir video veya bir sunum şeklinde gönderirseniz sistemin kullanımındaki olası aksilikleri gidereceği ve faydalı olabileceği düşüncesindeyim. Sizlere iyi çalışmalar ve kolaylıklar dilerim.

  2. 17-20 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşen “Temel SPSS” eğitim benim içinde çok faydalı idi. Ben sisteme girmekte ve kullanmakta hiçbir zorluk çekmedim. Dersin özellikle eğitimden hemen sonar tekrar edilebiliyor olmasını ben çok faydalı buldum. Belki çok ufak bir nokta benim gibi konuya hiç vakif olmayanlara bu dersler için özel bir paket program yüklemeleri gerektiği ve buna nasıl ulaşabileceğii önceden beliritilirse çok iyi olur. Bundan sonraki eğitinleride almayı planlıyorum arkadaşlarımada rahatlıkla tavsiye edebileceğim.

  3. 17-20 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşen ‘temel SPSS’ programına ben de katıldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Özellikle Nejat Beye çok teşekkür ederim. Bağlantı sorunları yaşadığımda bizzat ilgilendi ve takip etti. Ders saatlerine yetişemediğim için kayıtlardan takip etmek zarunda kaldım. Benim için çok faydalı oldu. Benim de küçük bir önerim olacak. Derslerin arasında en azından birer gün boşluk olursa dersi kaçıranlar ve gündüz çalışanlar ertesi gün telafi edebilirler ve diğer derse katılmaları sağlanabilir.

  4. SPSS’te temel veri analizi eğitimini ben de aldım. Eğitimi satın alırken hocaya soru sorabileceğime, kesintisiz dinleyebileceğime inanmıyordum. denemeye değer diye düşündüm. Fakat üç gün boyunca hiç kesintisiz dersi dinleyebildim. Birgün katılamadım. Yüzyüze eğitim olsaydı katılamadığım gün gitmişti. Ama ertesi günü ders başlamadan önce bana kaçırdığım eğitimin kayıtlarını izlettiler. Eksiksiz takip etme fırsatım oldu. Eğitim biteli bugün dördüncü gün ben hala verilen dersleri izleyerek uygulama yapabiliyorum. İnşallah ileri düzey eğitim de yapılır da faydalanırız. Sistem mükemmel işliyor ve ucuz. Düşünenelere, anlatanlara ve özellikle de teknik hususlarda gücenmeden bize sürekli yardım eden Nejat beye teşekkür ederim.

  5. Merhaba. 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenen Temel AMOS Eğitimi’ne katıldım. Öncelikle, zaman ve mekan sınırlaması yaşatmayan bu sistemi kuranlara teşekkür ederim. Beklentimin üzerinde fayda sağladığım için değerli eğitmenimize özellikle teşekkür ederim. Firma yetkililerimiz, meta-analiz ve Nvivo konularında eğitim düzenlerlerse, katılırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.